O nas

Zakres naszej działalności obejmuje:

Podstawową stację kontroli pojazdów, gdzie wykonujemy badania techniczne wszelkich pojazdów o masie całkowitej do 3.5T
Warsztat samochodowy, w którym jesteśmy w stanie usunąć wszelkie usterki i dolegliwości pojawiające się w państwa pojazdach.
Wiemy, że każdy człowiek ma inną wiedzę oraz specjalizację. Nie istnieją ludzie od wszystkiego i każdy człowiek popełnia błędy. Ciągle się doszkalając, specjalizujemy się w poszukiwaniu rozwiązań na problemy motoryzacyjne. Dokładamy wszelkich starań, aby wspomóc we wszelkich wyzwaniach motoryzacyjnych z jakimi użytkownik nieregularnie się spotyka. Każdy temat jest wart poruszenia, nie ma problemów błahych. Jeżeli istnieje, to należy go rozwiązać.

Będąc kompleksową firmą z zakresu motoryzacji, jesteśmy w stanie dostosować państwa pojazd do wykonania niezbędnych napraw, w celu uzyskania pozytywnego wyniku badania technicznego. Podchodzimy do tych zagadnień od praktycznej i doświadczalnej strony. Angażujemy do działania wysztskich pracowników firmy w taki sposób, aby znaleźć najlepsze rozwiązanie. Nie wierz nam na słowo. Sprawdź i przekonaj się sam.

Nasza oferta obejmuje:

  • Przeglądy rejestracyjne: samochodów osobowych i dostawczych, motocykli i motorowerów
  • Pomiar i regulację geometrii kół osi jezdnych
  • Przeglądy serwisowe (oleje i płyny, układy hamulcowe)
  • Diagnostykę komputerową
  • Pełną mechanikę pojazdową (naprawy zawieszenia i układu jezdnego, wymiany sprzęgieł i skrzyń biegów, układy paliwowe i zapłonowe, układy wydechowe)
  • Serwis klimatyzacji