Warsztat, serwis, mechanika samochodowa w Toruniu

Jeśli szukasz sprawdzonego warsztatu samochodowego, Toruń daje Ci spore możliwości, jednak nie koniecznie zawsze w pełni profesjonalne usługi. Chcesz to zmienić i w końcu trafić na mechanika samochodowego z prawdziwego zdarzenia? Jednym słowem mechanik samochodowy Toruń potrzebny od zaraz? Koniecznie zapoznaj się z naszą rozbudowaną ofertą! Zapomnij o przeciągających się terminach i wygórowanych kwotach za usługi mechaników.

Profesjonalny serwis samochodowy Toruń jest naprawdę ciężko znaleźć. Bazując jedynie na opiniach znajomych, nie zawsze od razu da się trafić w odpowiednie miejsce. Właśnie dlatego, postawiliśmy na jakość w przystępnej cenie, aby każdy mógł przekonać się na własnej skórze, że nie zawsze dobrze musi równać się drogo.

Odpowiednie wyposażenie i profesjonalne naprawy pojazdów

W naszej firmie to zaufanie jest podstawą współpracy, a co za tym idzie wykonywanych napraw pojazdów. W warsztacie jesteśmy w stanie przywrócić stan Twojego pojazdu do najbardziej optymalnego, abyś mógł w spokoju z niego korzystać każdego dnia. Nasz odpowiednio wyposażony warsztat samochodowy Toruń oraz doświadczenie każdego pracującego tu mechanika jest gwarancją 100% zadowolenia z wykonanych napraw. Za każdym razem informujemy naszego klienta o tym co zostanie wykonane i co jeszcze warto zrobić, aby poprawić bezpieczeństwo i jakość użytkowania danego auta.

Bogaty zakres usług

W zakresie wykonywanych przez nas napraw, jak i serwisu pojazdów między innymi znajdują się:

  • Serwis i diagnostyka komputerowa, w tym: kody usterek, kasowanie usterek, diagnostyka czujników, regulacje i kalibracje podzespołów elektrycznych, diagnostyka w czasie rzeczywistym,
  • Naprawa hamulców: wymiany zużytych podzespołów wraz z każdorazowym pełnym czyszczeniem i konserwacją elementów,
  • Płyn eksploatacyjny : wymiana oleju, płyn chłodniczy, płyn hamulcowy, płyn do układu wspomagania,
  • Układ kierowniczy : końcówka i drążek kierowniczy, przekładnia kierownicza, naprawa układu wspomagania,
  • Geometria kół osi jezdnych, pomiar i regulacja, wymiana opon,
  • Wymiana rozrządu : paski i łańcuchy rozrządów, pompy wodne i układu pasków wieloklinowych,
  • Elementy zawieszenia: amortyzatory, sprężyny, stabilizatory, tuleje i sworznie wahaczy
  • Układy wydechowe pojazdów : tłumiki, spawanie, wymiany,
  • Układ napędowy – wymiany przegubów, sprzęgieł, skrzyń biegów.

Oprócz wyżej wymienionych czynności serwisowych, wykonujemy także bieżącą diagnostykę i naprawę aut naszych klientów.

 

Serwis na miarę potrzeb!

Pozostawiając u nas pojazd i decydując się na serwis możesz być pewien, że dołożymy wszelkich starań, aby możliwie niskim kosztem wykonać niezbędne naprawy. Jednocześnie wszystkie prace wykonamy rzetelnie i profesjonalnie, tak abyś mógł cieszyć się z uzyskanego efektu. Oprócz tego za każdym razem weryfikujemy stan techniczny układu kierowniczego i zawieszenia, aby zapewnić Ci maksymalne bezpieczeństwo podczas dalszej jazdy.

Mechanicy od zadań specjalnych, to my!

Decydując się na naszą pomoc, zyskujesz fachowe wsparcie – samochody osobowe nie mają przed nami żadnych tajemnic! Mechanika pojazdowa Toruń jaką oferujemy to profesjonalny serwis, naprawy i diagnostyka nagłych awarii. Obsługujemy zarówno firmy, jak i osoby prywatne, które to właśnie nam chcą powierzyć naprawę swoich czterech kółek. Przyjmujemy płatności zarówno kartą, jak i gotówką. Staramy się na bieżąco dopasowywać do potrzeb klientów, aby czuli się jeszcze bardziej komfortowo i byli pewni, że mechanika samochodowa jaką oferujemy, to usługi wykonywane na najwyższym poziomie!

Godziny pracy naszego warsztatu samochodowego:

Poniedziałek – Piątek:  7:00-18:00
Sobota: 8:00-14:00

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi cenami i do kontaktu telefonicznego, w razie pojawienia się dodatkowych pytań.