Warsztat samochodowy

Warsztat samochodowy Toruń czy Lubicz daje Ci spore możliwości w wyborze, jednak nie koniecznie zawsze w pełni profesjonalne usługi. Mechanik samochodowy to profesja wymagająca doświadczenia. W obecnych czasach każdy posiadający dostęp do Internetu, jest w stanie odtworzyć wykonywane czynności. Obecnie różnica między profesjonalistą a amatorem wynika z przepracowanych godzin nad daną profesją. Koniecznie zapoznaj się z naszą ofertą! Dla naszych klientów mamy usługi w racjonalnych cenach, pełną odpowiedzialność za swoje usługi a także realne do wykonania terminy napraw.

Profesjonalny warsztat samochodowy łatwo znaleźć. W naszym serwisie szukamy rozwiązań dopasowanych do potrzeb twoich, czyli klienta. Dbamy o czystość, profesjonalizm oraz pełną komunikację w zakresie wykonywanych usług.

Odpowiednie wyposażenie i profesjonalne naprawy

Podstawą naszej współpracy z klientami jest zaufanie. Nieustannie podnosimy standardy w celu osiągnięcia najwyższej jakości napraw, jak i doboru odpowiednich części do samochodów. W warsztacie jesteśmy w stanie przywrócić stan Twojego pojazdu do najbardziej optymalnego, aby państwo mogli z niego korzystać każdego dnia. Nasz odpowiednio wyposażony warsztat samochodowy w Lubiczu oraz doświadczenie każdego pracującego mechanika są gwarancją zadowolenia z wykonanych napraw. Każdorazowo informujemy klienta o tym co zostanie wykonane, a także co warto zrobić, poza zleconą usługą, by regularność wizyt była jak najniższa. W pierwszej kolejności jest zawsze bezpieczeństwo i jakość użytkowania danego auta.

Bogaty zakres usług

Serwis samochodu obejmuje następujące usługi:

 • Diagnostyka komputerowa, w tym: kasowanie usterek, diagnostyka czujników, regulacje i kalibracje podzespołów elektrycznych, diagnostyka w czasie rzeczywistym,
 • Naprawa hamulców: wymiany zużytych podzespołów wraz z każdorazowym pełnym czyszczeniem i konserwacją elementów,
 • Płyn eksploatacyjny : wymiana oleju, płyn chłodniczy, płyn hamulcowy, płyn do układu wspomagania,
 • Układ kierowniczy : końcówka i drążek kierowniczy, przekładnia kierownicza, naprawa układu wspomagania,
 • Pomiar i regulacja geometrii kół osi jezdnych,
 • Wulkanizacja : wymiana opon, naprawy ogumienia,
 • Wymiana rozrządu : paski i łańcuchy rozrządów, pompy wodne i układu pasków wieloklinowych,
 • Układ elektryczny: wymiana akumulatora, naprawa alternatora i rozrusznika
 • Elementy zawieszenia: amortyzatory, sprężyny, stabilizatory, tuleje oraz sworznie wahaczy,
 • Polerowanie reflektorów przednich
 • Układy wydechowe pojazdów : tłumiki, spawanie, wymiany,
 • Układ napędowy – wymiany przegubów, sprzęgieł, skrzyń biegów.

 

 

Serwis na miarę potrzeb!

Pozostawiając u nas pojazd i decydując się na serwis możesz być pewien, że dołożymy wszelkich starań, aby możliwie niskim kosztem wykonać niezbędne naprawy. Ofertę na usługi ustalamy indywidualnie pod powierzony nam pojazdu. Każdorazowo przy usługach weryfikujemy stan zawieszenia oraz układu hamulcowego, byś za jedną usługą miał sprawny cały pojazd. Dodatkowo dla pełniejszej przejrzystości, uzupełniamy płyn do spryskiwaczy całkiem gratis.

Mechanicy od zadań specjalnych, to my!

Decydując się na naszą pomoc, zyskujesz fachowe wsparcie – samochody osobowe nie mają przed nami żadnych tajemnic! Warsztat samochodowy w okolicach Torunia jaką oferujemy to profesjonalny serwis, naprawy i diagnostyka nagłych awarii. Obsługujemy zarówno firmy, jak i osoby prywatne, które to właśnie nam chcą powierzyć naprawę swoich czterech kółek. Przyjmujemy płatności zarówno kartą, jak i gotówką. Staramy się na bieżąco dopasowywać do potrzeb klientów, aby czuli się jeszcze bardziej komfortowo i byli pewni, że mechanik samochodowy jaki wykonuje usługi świadczy je na najwyższym poziomie!

mechanik samochodowy
Godziny pracy naszego serwisu:

Poniedziałek – Piątek:  8:00-16:00

Sobota: 8:00-14:00

Jeżeli jesteś naszym klientem, to będziemy bardziej niż wdzięczni za pozostawienie opinii lub komentarza na google. Za każdy z nich serdecznie dziękujemy

serwis motoryzacyjny